Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 74

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Москва Курская 74 20-23/05, 27-30/05/2019 щоденно 23:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 11:52
Апостолове 12:39 12:42
Чортомлик 13:26 13:28
Нікополь 13:54 14:09
Марганець 14:34 14:36
Дніпробуд-2 15:41 15:43
Запоріжжя-1 16:19 16:49
Синельникове-1 17:51 18:50
Павлоград-1 19:21 19:26
Лозова-Пас. 20:34 20:38
Харків-Пас. 22:45 23:44
Бєлгород 01:04 02:04
Курськ 04:00 04:16
Орел 06:01 06:16
Тула 1 Курская 08:26 08:36
Москва-Курська 11:34