Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 732

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 732 (ІНТЕРСІТІ+) 22-24,29-31/05/2019 щоденно 7:28

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:07
Ім.тараса Шевченка 09:23 09:24
Знам'янка-Пас. 10:24 10:25
Олександрія 10:52 10:53
П'ятихатки 11:39 11:40
Кам'янське-Пас. 12:25 12:26
Дніпро-Головний 12:52 13:02
Запоріжжя-1 14:35

Розклад у зворотньому напрямку