Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 822

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Харків 822 28/05/2019 5:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 09:08
Вільнянськ 09:38 09:40
Синельникове-1 10:30 10:35
Павлоград-1 11:03 11:06
Лозова-Пас. 12:05 12:07
Лихачове 12:53 12:55
Харків-Пас. 14:15