Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 341

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу Москва 341 7-11,14-17/07/2019 щоденно 31:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 21:46
Стрешени 22:20 22:22
Калараш 22:49 22:51
Сипотень 23:02 23:04
Корнешти 23:29 23:30
Пирлиця 23:51 23:52
Унгень 00:16 00:47
Фалешти 01:51 01:55
Бельць Ораш 02:39 02:54
Дрокія 03:47 03:50
Тирнове 04:24 04:25
Дондюшани 04:40 04:42
Редиул-Маре 04:57 04:58
Окниця 05:22 05:43
Велчинець 06:29 07:09
Могилів-Подільський 07:21 08:11
Жмеринка-Пас. 10:43 11:05
Вінниця 11:51 11:56
Козятин-1 12:52 12:54
Київ-Пас. 15:03 15:24
Конотоп-Пас. 18:10 18:25
Хутір-Михайлівський 19:57 20:37
Брянськ-Орловськ 22:58 23:48
Сухиничі-Головні 01:11 01:38
Москва-Київська 05:24