Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 65

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кишинеу 65 8,10,12,16,18,22,24,26,30/07, 2/08/2019 26:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 16:30
Калуга-2 19:12 19:15
Сухиничі-Головні 20:13 20:42
Брянськ-Орловськ 22:05 22:23
Навля 23:12 23:14
Суземка 23:54 00:44
Конотоп-Пас. 03:16 03:31
Київ-Пас. 06:00 06:10
Вінниця 09:27 09:32
Жмеринка-Пас. 10:19 10:39
Тираспіль 16:41 16:48
Бендер-2 17:04 17:34
Бульбока 18:02 18:32
Кишинеу 19:14

Розклад у зворотньому напрямку