Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 85

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Пшемисль 85 безпересадковий вагон 5,13,19,27/07, 3,9,17,23,25/08/2019 24:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 18:00
Кам'янське-Пас. 18:37 18:40
Верхівцеве 19:17 19:19
П'ятихатки 20:01 20:03
Олександрія 21:34 21:36
Знам'янка-Пас. 22:16 22:25
Фундукліївка 23:12 23:14
Ім.тараса Шевченка 23:47 00:23
Цвіткове 00:53 00:55
Корсунь 01:25 01:27
Миронівка 01:59 02:01
Біла Церква 02:53 02:55
Козятин-1 04:40 04:42
Вінниця 05:40 05:49
Жмеринка-Пас. 06:39 07:10
Хмельницький 08:40 08:47
Підволочиськ 09:53 09:55
Тернопіль-Пас. 10:41 10:46
Злочів 11:41 11:43
Красне 12:07 12:09
Львів 12:49 16:00
Пшемисль Головний 17:46

Розклад у зворотньому напрямку