Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 61

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Миколаїв 61 з 5/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 24:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 15:33
Брянськ-Орловськ 21:05 21:20
Суземка 22:56 23:46
Зернове 00:01 00:49
Хутір-Михайлівський 01:06 01:08
Терещенська 01:42 01:44
Конотоп-Пас. 02:33 02:38
Бахмач-Пас. 03:02 03:28
Ічня 04:27 04:29
Прилуки 05:09 05:17
Пирятин 06:02 06:04
Гребінка 06:23 06:43
Драбове-Барятинське 07:04 07:08
Золотоноша-1 07:39 07:43
Черкаси 08:13 08:24
Ім.тараса Шевченка 09:08 09:46
Кам'янка 10:06 10:10
Фундукліївка 10:24 10:28
Знам'янка-Пас. 11:13 11:43
Долинська 13:01 13:21
Казанка 13:50 13:52
Новий Буг 14:19 14:21
Миколаїв Пас. 15:47