Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 20

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Лисичанськ 20 16/05/2019 11:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:54
Полтава-Київська 02:04 02:25
Харків-Бал. 04:45 04:47
Куп'янськ-Вузл. 06:47 07:09
Сватове 08:22 08:24
Кремінне 09:05 09:07
Рубіжне 09:23 09:28
Лисичанськ 09:48

Розклад у зворотньому напрямку