Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 20

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Киів 20 13/05/2019 11:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 20:28
Рубіжне 20:49 20:51
Кремінне 21:06 21:08
Сватове 21:50 21:52
Куп'янськ-Вузл. 22:59 23:20
Харків-Бал. 01:12 01:16
Полтава-Київська 03:36 03:56
Київ-Пас. 08:22

Розклад у зворотньому напрямку