Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 138

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Хмельницький 138 20,21/05/2019 19:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 16:50
Рубіжне 17:12 17:17
Кремінне 17:33 17:35
Кабанне 17:56 17:58
Сватове 18:19 18:21
Куземівка 18:49 18:51
Кислівка 19:09 19:11
Куп'янськ-Вузл. 19:33 19:53
Шевченкове-Півд. 20:30 20:32
Гракове 20:50 20:52
Чугуїв 21:10 21:12
Харків-Пас. 22:05 22:30
Люботин 23:04 23:06
Полтава-Київська 01:02 01:22
Решетилівка 01:51 01:53
Гоголеве 02:27 02:29
Миргород 02:47 02:49
Ромодан 03:15 03:17
Лубни 03:45 03:47
Гребінка 04:19 04:21
Дарниця 05:52 05:54
Київ-Пас. 06:14 06:36
Фастів-1 07:43 07:46
Козятин-1 09:01 09:03
Вінниця 09:57 10:02
Гнівань 10:21 10:23
Хмельницький 12:04