Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 2

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Івано-Франківськ 2 21/05/2019 20:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 16:41
Дружківка 17:00 17:02
Краматорськ 17:11 17:16
Слов'янський Курорт 17:37 17:44
Лиман 18:07 18:09
Святогірськ 18:38 18:40
Ізюм 19:09 19:11
Харків-Пас. 20:58 21:16
Полтава-Київська 23:28 23:48
Миргород 00:52 00:53
Київ-Пас. 03:42 04:02
Львів 10:21 10:41
Івано-Франківськ 13:08