Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 112

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Харків 112 ("СЛОБОЖАНЩИНА") 27/05/2019 19:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 17:40
Підзамче 17:51 17:53
Красне 18:25 18:27
Злочів 18:49 18:51
Тернопіль-Пас. 19:47 19:52
Підволочиськ 20:42 20:44
Хмельницький 21:52 21:58
Жмеринка-Пас. 23:27 23:47
Вінниця 00:30 00:35
Калинівка-1 00:54 00:56
Козятин-1 01:31 01:33
Фастів-1 02:47 02:49
Київ-Пас. 03:38 04:06
Ніжин 05:27 05:29
Бахмач-Пас. 06:20 06:22
Конотоп-Пас. 06:43 06:48
Путивль 07:31 07:33
Ворожба 08:04 08:24
Суми 09:20 09:50
Тростянець-Смородине 10:54 10:59
Люботин 12:50 12:55
Харків-Пас. 13:28