Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 31

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 31 22/05/2019; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 13:50, потім митний і паспортний контроль! 18:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:15
Словечно 18:02 18:37
Калинковичі 19:29 19:43
Жлобин-Пас. 20:50 20:54
Мінськ-Пас. 23:22 23:52
Молодечно 00:54 00:56
Сморгонь 01:28 01:29
Гудогай 02:06 02:46
Кяна 03:05 03:55
Вільнюс-Пас. 04:25 04:30
Шяуляй 06:48 06:51
Єлгава 08:07 08:30
Рига-Пасажиєру 09:06