Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 128

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Харків 128 11/06/2019 22:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 14:14
Рожище 15:09 15:12
Ківерці 15:30 15:52
Луцьк 16:07 16:29
Ківерці 16:45 16:47
Рівне 17:51 18:03
Здолбунів-Пас. 18:18 18:33
Острог 18:56 18:58
Кривин 19:14 19:16
Славута-1 19:30 19:32
Шепетівка 19:56 19:58
Полонне 20:32 20:34
Печанівка 20:57 20:59
Чуднів-Волинськ. 21:22 21:24
Бердичів 21:56 21:58
Козятин-1 22:25 22:52
Біла Церква 00:33 00:35
Миронівка 01:30 01:32
Корсунь 02:01 02:03
Городище 02:23 02:25
Ім.тараса Шевченка 03:05 03:10
Кам'янка 03:29 03:31
Знам'янка-Пас. 04:48 05:16
Користівка 05:47 05:49
Павлиш 06:22 06:24
Кременчук-Пас. 07:08 07:30
Галещина 07:57 07:58
Козельщина 08:05 08:07
Кобеляки 08:22 08:24
Ліщинівка 08:38 08:40
Нові Санжари 08:50 08:52
Полтава-Півд. 09:24 09:44
Люботин 11:39 11:41
Харків-Пас. 12:14