Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 806

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вінниця Хмельницький 806 з 31/03/2019 щоденно 3:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вінниця 08:37
Калинівка-1 08:59 09:01
Варшиця 09:05 09:15
Робоча 09:20 09:21
Калинівка-2 09:26 09:27
Холонівська 09:37 09:38
Уладівка 09:48 09:49
Соломірка 09:55 09:56
Курилівка 10:00 10:01
Хмільник 10:11 10:13
Новодібрівка 10:23 10:24
Залісся 10:34 10:35
Адампіль 10:41 10:42
Пасічний 10:52 10:53
Ложава 11:01 11:02
Замчики 11:07 11:08
Старокостянтинів 2 11:13 11:14
Воронківці 11:26 11:27
Красилів 11:38 11:39
Климашівка 12:00 12:01
Гречани 12:22 12:23
Речовий Ринок 12:27 12:29
Хмельницький 12:36