Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 606

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів Львів 606 з 31/03/2019 щоденно 7:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 00:32
Білин 00:46 00:48
Кваси 01:01 01:03
Ясіня 01:29 01:33
Лазещина 01:45 01:47
Вороненко 02:07 02:09
Ворохта 02:21 02:23
Татарів 02:34 02:36
Микуличин 02:50 02:52
Яремче 03:06 03:09
Делятин 03:20 03:22
Надвірна 03:52 03:59
Хриплин 04:31 04:33
Івано-Франківськ 04:43 05:03
Галич 05:46 05:48
Бурштин 06:00 06:03
Букачівці 06:18 06:23
Журавно 06:36 06:40
Ходорів 06:55 06:57
Сихів 08:02 08:04
Персенківка 08:12 08:17
Львів 08:30

Розклад у зворотньому напрямку