Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 606

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Рахів 606 з 31/03/2019 щоденно 8:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 15:46
Персенківка 16:00 16:02
Сихів 16:10 16:12
Ходорів 17:04 17:08
Букачівці 17:27 17:28
Бурштин 17:42 17:46
Галич 18:00 18:04
Івано-Франківськ 18:47 19:17
Надвірна 20:23 20:25
Делятин 20:54 20:56
Яремче 21:10 21:13
Микуличин 21:30 21:32
Татарів 21:47 21:49
Ворохта 22:05 22:08
Вороненко 22:21 22:23
Лазещина 22:38 22:40
Ясіня 22:50 22:55
Кваси 23:18 23:20
Білин 23:31 23:33
Рахів 23:50

Розклад у зворотньому напрямку