Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 290

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Чернівці 290 11-31/08/2019 по непарних, крім 21/08/20219 18:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 16:54
Роздільна-1 18:02 18:04
Подільськ 19:37 19:52
Вапнярка 21:41 21:43
Жмеринка-Пас. 22:52 23:12
Хмельницький 00:40 01:16
Підволочиськ 02:17 02:19
Тернопіль-Пас. 03:06 03:11
Львів 05:16 05:52
Галич 08:03 08:05
Івано-Франківськ 08:45 08:53
Отиня 09:18 09:20
Коршів 09:41 09:43
Коломия 10:02 10:07
Заболотів 10:26 10:31
Снятин 10:45 10:47
Чернівці 11:30