Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 19

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Полтава Москва 19 безпересадковий вагон 13,15,19,21,23,27,29/05; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 21:46, потім митний і паспортний контроль! 15:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Полтава-Півд. 18:04
Скороходове 18:48 18:50
Люботин 19:49 19:51
Харків-Пас. 20:22 22:16
Бєлгород 23:35 00:35
Курськ 02:45 02:51
Орел 04:37 04:53
Тула 1 Курская 07:04 07:08
Москва-Курська 09:57