Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 895

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Конотоп Київ-Вол. 895 з 31/03/2019 щоденно, крім понеділків, субот 4:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Конотоп-Пас. 03:18
Кукілка 03:24 03:25
Халимонове 03:33 03:34
Хутір Халимонове 03:40 03:41
Бахмач-Пас. 03:47 03:57
Бахмач-Київ. 04:01 04:02
З.п.669 Км 04:07 04:08
Старий Луг 04:11 04:12
Черемушки 04:17 04:18
Велика Загорівка 04:23 04:24
Плиски 04:31 04:32
Хороше Озеро 04:42 04:43
Крути 04:51 04:52
Приостерний 05:01 05:02
Ніжин 05:13 05:16
Носівка 05:33 05:34
Кобижча 05:43 05:54
Бобровиця 06:07 06:08
Бобрик 06:32 06:33
Бровари 06:52 06:54
Дарниця 07:12 07:15
Видубичі 07:25 07:27
Київ-Деміївський 07:29 07:30
Протасів Яр Вант. 07:34 07:35
Північна 07:39 07:42
Караваєві Дачі 07:47 07:48
Борщагівка-Техн. 07:58

Розклад у зворотньому напрямку