Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 896

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ-Вол. Конотоп 896 з 1/04/2019 щоденно, крім п"ятниць, неділь; 10/05/2019; відмінено 1,8/05/2019 4:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Борщагівка-Техн. 14:42
Київ-Волинський 14:50 14:53
Караваєві Дачі 14:57 14:59
Північна 15:04 15:13
Київ-Деміївський 15:20 15:21
Видубичі 15:23 15:25
Дарниця 15:36 15:48
Бровари 16:02 16:03
Бобрик 16:19 16:20
Бобровиця 16:40 16:41
Носівка 16:58 16:59
Ніжин 17:16 17:26
Приостерний 17:36 17:37
Крути 17:46 17:47
Хороше Озеро 17:56 17:57
Плиски 18:07 18:08
Велика Загорівка 18:14 18:15
Черемушки 18:20 18:21
Старий Луг 18:25 18:26
З.п.669 Км 18:29 18:30
Бахмач-Київ. 18:36 18:37
Бахмач-Пас. 18:42 18:44
Хутір Халимонове 18:50 18:51
Халимонове 18:57 18:58
Кукілка 19:07 19:08
Конотоп-Пас. 19:15

Розклад у зворотньому напрямку