Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 864

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернігів Київ-Вол. 864 з 3/04/2019 по середах 3:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернігів 06:04
Ім.бориса Олійника 06:31 06:33
Вертіївка 06:54 06:55
Ніжин 07:12 07:25
Носівка 07:44 07:45
Кобижча 07:54 07:55
Бобровиця 08:08 08:09
Заворичі 08:23 08:24
Бобрик 08:31 08:32
Бровари 08:48 08:50
Дарниця 09:05 09:09
Видубичі 09:19 09:21
Київ-Деміївський 09:24 09:25
Протасів Яр Вант. 09:29 09:30
Північна 09:34 09:37
Караваєві Дачі 09:42 09:43
Київ-Волинський 09:48 09:50
Борщагівка-Техн. 09:57

Розклад у зворотньому напрямку