Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 866

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ-Вол. Чернігів 866 з 2/04/2019 по вівторках 3:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Борщагівка-Техн. 17:15
Київ-Волинський 17:22 17:24
Караваєві Дачі 17:28 17:29
Північна 17:34 17:39
Протасів Яр Вант. 17:42 17:43
Київ-Деміївський 17:47 17:48
Видубичі 17:50 17:52
Дарниця 18:02 18:05
Бровари 18:21 18:22
Бобрик 18:38 18:39
Бобровиця 19:01 19:02
Кобижча 19:13 19:14
Носівка 19:22 19:23
Ніжин 19:41 19:44
Вертіївка 20:01 20:02
Ім.бориса Олійника 20:22 20:23
Чернігів 20:50

Розклад у зворотньому напрямку