Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 888

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ-Вол. Ворожба 888 з 31/03/2019 щоденно 6:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Борщагівка-Техн. 09:10
Київ-Волинський 09:18 09:21
Караваєві Дачі 09:25 09:27
Північна 09:32 09:46
Київ-Деміївський 09:55 09:56
Видубичі 09:59 10:01
Дарниця 10:11 10:14
Бровари 10:27 10:31
Бобровиця 11:05 11:06
Носівка 11:25 11:26
Ніжин 11:43 11:46
Крути 12:03 12:04
Плиски 12:22 12:23
Старий Луг 12:37 12:38
Бахмач-Київ. 12:47 12:48
Бахмач-Пас. 12:52 12:54
Конотоп-Пас. 13:15 13:38
Залізобетонний 13:43 13:44
Лобківка 13:48 13:49
Калинівка 13:52 13:53
Джигаївка 13:57 13:58
Дубов'язівка 14:01 14:02
В'язове 14:05 14:06
Дубинка 14:10 14:11
Зафатівка 14:14 14:15
Грузьке 14:18 14:19
Путійська 14:24 14:25
Степанівка 14:32 14:33
Путивль 14:42 14:44
Клепали 14:51 14:52
Карпилівка 14:56 14:57
Кошари 15:03 15:04
Бабаківка 15:09 15:10
Ворожба 15:20

Розклад у зворотньому напрямку