Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 885

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Рівне 885 з 31/03/2019 щоденно 8:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 12:17
Караваєві Дачі 12:23 12:24
Київ-Волинський 12:28 12:29
Вишневе 12:35 12:36
Боярка 12:46 12:47
Васильків-1 13:00 13:01
Мотовилівка 13:10 13:11
Фастів-1 13:28 13:30
Кожанка 13:48 13:49
Чернявка 13:56 13:57
Попільня 14:07 14:08
Харліївка 14:15 14:16
Брівки 14:25 14:26
Чорнорудка 14:39 14:40
Білосілля 14:44 14:45
Козятин-1 15:05 15:17
Залізничне 15:26 15:27
Козятин-2 15:29 15:30
Каолінова 15:35 15:36
Глухівці 15:39 15:40
Іванківці 15:47 15:48
Бердичів 15:55 15:57
Мирославка 16:09 16:10
Демчин 16:14 16:15
Рачки 16:19 16:20
Михайленки 16:26 16:27
Вакуленчук 16:31 16:32
Чуднів-Волинськ. 16:39 16:40
Разіне 16:51 16:52
Гордіївка 16:58 16:59
Печанівка 17:04 17:05
Колодяжний 17:10 17:11
Миропіль 17:16 17:17
Понінка 17:26 17:27
Полонне 17:30 17:31
Поляни 17:41 17:42
Новичі 17:45 17:46
Хролин 17:52 17:53
Судилків 18:00 18:01
Шепетівка 18:09 18:25
Цвітоха 18:40 18:41
Славута-1 18:49 18:50
Баранне 18:54 18:55
Кривин 19:06 19:07
Бадівка 19:15 19:16
Могиляни 19:23 19:24
Острог 19:30 19:31
Івачкове 19:40 19:41
Семилітка 19:45 19:46
Здолбунів-Півд. 19:53 19:54
Здолбунів-Пас. 20:00 20:02
Квасилів 20:07 20:08
Рівне 20:18

Розклад у зворотньому напрямку