Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 883

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Зернове Борщагівка Тех. 883 з 31/03/2019 щоденно 6:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Зернове 06:19
Хутір-Михайлівський 06:36 06:38
Івотка 06:53 06:54
Янпіль 07:01 07:02
Терещенська 07:21 07:23
Кролевець 07:43 07:44
Алтинівка 07:56 07:57
Мельня 08:06 08:07
Конотоп-Пас. 08:23 08:28
Бахмач-Пас. 08:51 08:53
Бахмач-Київ. 08:58 08:59
Плиски 09:22 09:23
Крути 09:41 09:42
Ніжин 10:00 10:02
Носівка 10:21 10:22
Бобровиця 10:41 10:42
Бровари 11:16 11:17
Дарниця 11:31 11:34
Видубичі 11:44 11:46
Київ-Деміївський 11:49 11:50
Північна 11:58 12:10
Караваєві Дачі 12:15 12:16
Київ-Волинський 12:21 12:23
Борщагівка-Техн. 12:30

Розклад у зворотньому напрямку