Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 861

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 861 з 31/03/2019 по суботах та неділях 5:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:55
Караваєві Дачі 08:01 08:02
Київ-Волинський 08:06 08:07
Вишневе 08:13 08:14
Боярка 08:23 08:24
Васильків-1 08:37 08:38
Фастів-1 09:02 09:12
Кожанка 09:31 09:32
Попільня 09:47 09:48
Брівки 10:03 10:04
Чорнорудка 10:17 10:18
Козятин-1 10:42 11:00
Бердичів 11:31 11:33
Михайленки 11:55 11:56
Чуднів-Волинськ. 12:06 12:07
Разіне 12:18 12:19
Печанівка 12:30 12:31
Миропіль 12:42 12:43
Понінка 12:54 12:55
Полонне 12:59 13:00
Шепетівка 13:40

Розклад у зворотньому напрямку