Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 887

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ворожба Фастів 887 з 31/03/2019 щоденно 7:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ворожба 17:22
Бабаківка 17:33 17:34
Кошари 17:39 17:40
Карпилівка 17:45 17:46
Клепали 17:50 17:51
Путивль 17:59 18:01
Степанівка 18:09 18:10
Путійська 18:17 18:18
Грузьке 18:22 18:23
Зафатівка 18:26 18:27
Дубинка 18:30 18:31
В'язове 18:35 18:36
Дубов'язівка 18:39 18:40
Джигаївка 18:43 18:44
Калинівка 18:48 18:49
Лобківка 18:52 18:53
Залізобетонний 18:57 18:58
Конотоп-Пас. 19:04 19:27
Бахмач-Пас. 19:51 19:53
Бахмач-Київ. 19:58 19:59
Плиски 20:20 20:21
Крути 20:39 20:40
Ніжин 20:57 21:00
Носівка 21:18 21:19
Кобижча 21:28 21:37
Бобровиця 21:50 21:51
Бобрик 22:12 22:13
Бровари 22:30 22:31
Дарниця 22:46 22:55
Видубичі 23:05 23:07
Київ-Деміївський 23:09 23:10
Північна 23:17 23:20
Караваєві Дачі 23:25 23:26
Київ-Волинський 23:32 23:33
Вишневе 23:39 23:40
Боярка 23:49 23:50
Васильків-1 00:03 00:04
Фастів-1 00:26

Розклад у зворотньому напрямку