Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 869

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 869 з 5/04/2019 по п"ятницях 5:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:53
Караваєві Дачі 16:59 17:00
Київ-Волинський 17:04 17:05
Вишневе 17:11 17:12
Боярка 17:22 17:23
Васильків-1 17:38 17:39
Мотовилівка 17:48 18:02
Фастів-1 18:21 18:23
Кожанка 18:41 18:42
Попільня 18:57 18:58
Брівки 19:13 19:14
Чорнорудка 19:27 19:28
Козятин-1 19:50 20:04
Бердичів 20:32 20:34
Михайленки 20:55 20:56
Чуднів-Волинськ. 21:06 21:07
Разіне 21:18 21:19
Печанівка 21:29 21:30
Миропіль 21:39 21:40
Понінка 21:49 21:51
Полонне 21:54 21:56
Хролин 22:12 22:13
Шепетівка 22:28