Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 115

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро С.петербург 115 безпересадковий вагон з 27/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 33:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 02:30
Кам'янське-Пас. 03:06 03:08
Верхівцеве 03:37 03:39
П'ятихатки 04:21 04:23
Олександрія 05:37 05:39
Знам'янка-Пас. 06:22 06:27
Кам'янка 07:21 07:23
Ім.тараса Шевченка 07:44 07:47
Миронівка 09:22 09:24
Київ-Пас. 11:00 13:51
Ніжин 15:24 16:08
Чернігів 17:12 17:37
Терюха 19:10 19:45
Гомель-Пас. 20:14 20:39
Буда-Кошелівська 21:20 21:22
Жлобин-Пас. 21:55 22:10
Рогачєв 22:36 22:37
Бихов 23:12 23:14
Могилів 1 23:59 00:39
Шклов 01:13 01:15
Орша-Центр. 01:51 02:13
Вітебськ Пас. 03:26 03:41
Невель-2 05:15 05:17
Новосокольники 05:59 06:28
Локня 07:30 07:32
Дно 09:00 09:02
Санкт-Петербург-Вітеб. 12:21

Розклад у зворотньому напрямку