Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 95

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Маріуполь 95 2-30/08, 2/11-6/12/2019 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2019 по непарних, крім 15/07/2019 14:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 16:25
Лозова-Пас. 18:17 18:19
Павлоград-1 19:09 19:11
Синельникове-1 20:13 20:15
Запоріжжя-1 21:14 21:19
Молочанськ 00:33 00:35
Великий Токмак 00:47 00:49
Верхній Токмак-2 01:44 01:47
Комиш-Зоря 02:30 02:33
Розівка 03:06 03:08
Волноваха 04:29 04:49
Маріуполь 06:30

Розклад у зворотньому напрямку