Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 772

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Шостка 772 безпересадковий вагон з 31/03/2019 щоденно 10:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Хмельницький 14:24
Деражня 14:52 14:54
Жмеринка-Пас. 15:44 15:59
Гнівань 16:22 16:24
Вінниця 16:41 16:43
Калинівка-1 16:59 17:01
Козятин-1 17:33 17:35
Попільня 18:16 18:18
Фастів-1 18:47 18:49
Київ-Пас. 19:41 20:58
Видубичі 21:08 21:09
Дарниця 21:19 21:21
Ніжин 22:26 22:28
Бахмач-Пас. 23:16 23:31
Конотоп-Пас. 23:53 00:07
Кролевець 00:42 00:44
Терещенська 01:03 01:05
Шостка 01:18

Розклад у зворотньому напрямку