Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 117

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Бухарест 117 безпересадковий вагон 5/04/2018 - 19/07/2019 по п"ятницях 26:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:05
Фастів-1 20:58 21:00
Козятин-1 22:08 22:10
Калинівка-1 22:44 22:46
Вінниця 23:04 23:07
Хмельницький 00:57 01:00
Гречани 01:10 01:26
Дунаївці 02:44 02:46
Кам'янець-Подільський 03:43 03:48
Ларга 04:51 05:14
Новоселиця 07:09 07:11
Чернівці 07:57 09:25
Чернівці-Півден. 09:42 09:44
Чагор 09:51 09:52
Космин 09:59 10:00
Волока 10:07 10:09
Великий Кучурів 10:14 10:16
Тисівці 10:23 10:24
Червона Діброва 10:31 10:32
Вапнярки 10:37 10:38
Глибока-Буковинська 10:56 10:58
Вадул-Сірет 11:08 13:40
Вікшани 14:02 14:50
Дорнешти 15:04 15:06
Сучава Норд 15:35 15:53
Сучава 15:58 16:01
Верешть 16:13 16:14
Долхаска 16:32 16:33
Пашкани 16:49 16:50
Роман 17:17 17:18
Бакеу 17:47 17:54
Аджуд 18:33 18:34
Мерешешть 19:02 19:03
Фокшани 19:27 19:29
Римнику Серат 20:06 20:07
Бузеу 20:38 20:40
Мизил 21:12 21:13
Плоєшти Суд 21:48 21:50
Бухарест-Норд 22:43

Розклад у зворотньому напрямку