Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Одеса 136 з 1/10/2019 щоденно 18:21

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 15:37
Снятин 16:16 16:18
Заболотів 16:38 16:40
Коломия 17:02 17:06
Коршів 17:26 17:28
Івано-Франківськ 18:12 18:24
Ходорів 19:53 19:57
Львів 21:19 21:40
Тернопіль-Пас. 23:50 23:57
Волочиськ 00:57 00:59
Хмельницький 01:52 01:56
Деражня 02:25 02:27
Жмеринка-Пас. 03:24 03:44
Вапнярка 04:54 04:56
Крижопіль 05:31 05:33
Кодима 06:02 06:04
Подільськ 07:00 07:20
Затишшя 08:05 08:07
Роздільна-1 08:49 08:51
Одеса-Головна 09:58

Розклад у зворотньому напрямку