Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 369

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Баку Дніпро 369 безпересадковий вагон з 6/04/2019 по суботах 58:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Баку-Пас. 01:35
Сумгаїт Головний 02:19 02:22
Шабран 04:21 04:23
Хачмас 05:13 05:33
Ялама 06:25 06:55
Дербент 08:52 09:02
Ізбербаш 10:15 10:18
Манас 10:47 10:49
Махачкала 11:22 11:34
Кизилюрт 12:35 13:00
Кизляр 14:18 14:25
Кочубей 15:20 15:22
Артезиан 16:20 16:40
Улан-Холл 17:28 17:30
Астрахань 20:10 20:55
Аксарайская 21:48 21:50
Верхній Баскунча 00:30 00:40
Володимирівка 01:35 01:37
Волжский 03:43 03:45
Волгоград-1 04:29 05:06
Арчеда 08:00 08:04
Себряково 09:02 09:04
Филонове 10:28 10:30
Олексиково 11:39 11:50
Поворино 12:25 13:00
Новохоперськ 14:02 14:04
Талова 15:04 15:06
Лиски 16:55 17:10
Острогожськ 17:58 18:00
Олексіївка 18:42 18:44
Валуйки 20:09 21:09
Куп'янськ-Вузл. 22:56 23:56
Харків-Пас. 02:08 05:13
Лозова-Пас. 07:08 07:14
Павлоград-1 08:11 08:13
Синельникове-2 09:49 09:51
Дніпро-Головний 10:36

Розклад у зворотньому напрямку