Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 106

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Баку 106 безпересадковий вагон з 1/04/2019 по понеділках, крім 12/08/2019 58:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 17:00
Синельникове-2 17:47 17:49
Павлоград-1 19:21 19:26
Лозова-Пас. 20:34 20:38
Харків-Пас. 22:45 23:26
Куп'янськ-Вузл. 02:16 03:16
Валуйки 04:55 05:55
Олексіївка 07:10 07:12
Острогожськ 07:51 07:53
Лиски 08:38 09:06
Талова 11:04 11:06
Новохоперськ 12:03 12:05
Поворино 12:57 13:50
Олексиково 14:27 14:29
Филонове 15:19 15:22
Себряково 16:36 16:38
Арчеда 17:36 17:38
Волгоград-1 20:56 21:43
Волжский 22:24 22:26
Володимирівка 00:12 00:24
Верхній Баскунча 01:12 01:29
Аксарайская 04:10 04:12
Астрахань 05:05 05:51
Улан-Холл 08:32 08:35
Артезиан 09:25 09:45
Кочубей 10:53 10:58
Кизляр 11:58 12:06
Кизилюрт 13:55 14:19
Махачкала 15:25 16:00
Манас 16:33 16:36
Ізбербаш 17:10 17:13
Дербент 18:22 18:35
Хачмас 23:59 00:19
Шабран 01:05 01:07
Сумгаїт Головний 03:16 03:19
Баку-Пас. 04:10

Розклад у зворотньому напрямку