Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 618

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Одеса 618 безпересадковий вагон 2/04-26/05/2019 , з 2/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 15:48
Синельникове-2 16:32 16:34
Синельникове-1 16:42 17:02
Запоріжжя-1 18:05 19:30
Таврійськ 20:10 20:12
Пришиб 20:35 20:40
Плодородна 20:54 20:56
Федорівка 21:07 21:55
Нововесела 23:05 23:10
Сірогози 23:56 23:58
Велика Благовіщенка 00:44 00:46
Братолюбівка 01:08 01:10
Каховка 01:49 02:11
Снігурівка 03:20 03:22
Херсон 04:08 04:38
Миколаїв Пас. 05:32 05:52
Колосівка 08:18 08:41
Березівка 08:54 08:56
Одеса-Східна 10:13 10:18
Одеса-Головна 10:59

Розклад у зворотньому напрямку