Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 43

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Київ 43 з 31/03/2019 щоденно, крім 1/06-1/09/2019 10:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 21:55
Галич 22:37 22:39
Бурштин 22:52 22:55
Ходорів 23:34 23:36
Львів 00:41 01:01
Броди 02:09 02:11
Кривин 03:52 03:54
Славута-1 04:06 04:08
Шепетівка 04:30 04:32
Новоград-Волинський 1 05:20 05:22
Коростень 06:38 06:40
Святошин 08:29 08:31
Київ-Пас. 08:48

Розклад у зворотньому напрямку