Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 8306

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вроцлав Київ 8306 безпересадковий вагон 31/03-8/06/2019 щоденно 23:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вроцлав-Головний 16:57
Олава 17:15 17:16
Бжег 17:25 17:26
Ополе Головне 17:48 17:50
Люблінець 18:23 18:24
Ченстохова 18:49 18:50
Краків-Головний 20:18 20:24
Краків-Плашув 20:33 20:38
Бохня 21:07 21:08
Бжеско Окочим 21:16 21:17
Тарнов 21:31 21:33
Дебіца 21:51 21:52
Седзішув Малополскі 22:04 22:05
Жешов Головний 22:23 22:25
Ланьцут 22:37 22:38
Пшеворск 22:52 22:53
Ярослав 23:03 23:04
Радимно 23:14 23:15
Пшемисль Засані 23:34 23:35
Пшемисль Головний 23:39 00:46
Львів 06:10 11:26
Київ-Пас. 17:21

Розклад у зворотньому напрямку