Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 749

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Вроцлав 749 безпересадковий вагон 31/03-7/06/2019 щоденно 22:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:07
Львів 19:57 23:40
Пшемисль Головний 03:10 04:22
Пшемисль Засані 04:25 04:26
Радимно 04:45 04:46
Ярослав 04:56 04:57
Пшеворск 05:07 05:08
Ланьцут 05:21 05:22
Жешов Головний 05:34 05:37
Седзішув Малополскі 05:55 05:56
Дебіца 06:08 06:09
Тарнов 06:27 06:29
Бжеско Окочим 06:43 06:44
Бохня 06:53 06:54
Краків-Плашув 07:25 07:26
Краків-Головний 07:35 07:44
Ченстохова 09:13 09:16
Люблінець 09:40 09:44
Ополе Головне 10:23 10:25
Бжег 10:46 10:47
Олава 10:56 10:57
Вроцлав-Головний 11:16

Розклад у зворотньому напрямку