Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 8862

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кошице Київ 8862 безпересадковий вагон 31/03 - 13/12/2019 щоденно 18:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кошице 15:10
Кошице Предместя 15:12 15:13
Красна Над Хорнадом 15:18 15:19
Нижня Мюсла 15:25 15:26
Висна Мюсла 15:29 15:30
Бохдановице 15:32 15:33
Русков 15:37 15:38
Сланець 15:44 15:45
Кальша 15:49 15:50
Кузміче 15:55 15:56
Міхалани 16:02 16:04
Черхов 16:09 16:10
Словенске Нове Мєсто 16:15 16:16
Борща 16:19 16:20
Стреда Над Бодрогом 16:23 16:24
Сомотор 16:27 16:28
Велки Хорес 16:34 16:35
Прибеник 16:40 16:41
Добра 16:43 16:44
Бієл 16:46 16:47
Чиєрна Над Тисою 16:52 17:07
Чоп-Пас. 18:47 20:56
Батьово-Пас. 21:18 21:20
Мукачево 21:55 22:00
Карпати 22:17 22:18
Свалява 22:30 22:33
Воловець 23:06 23:14
Лавочне 23:48 23:57
Славське 00:10 00:12
Сколе 00:40 00:42
Стрий 01:15 01:17
Львів 02:20 03:13
Бердичів 08:10 08:12
Київ-Пас. 10:13