Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кошице 81 безпересадковий вагон 31/03 - 29/05/2019 щоденно 20:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:30
Козятин-1 20:50 20:55
Вінниця 21:47 21:52
Хмельницький 23:51 23:56
Тернопіль-Пас. 01:42 01:47
Львів 03:42 04:09
Стрий 05:13 05:30
Сколе 06:01 06:04
Славське 06:35 06:38
Лавочне 06:52 07:02
Воловець 07:38 07:48
Свалява 08:19 08:22
Карпати 08:32 08:33
Мукачево 08:47 08:54
Батьово-Пас. 09:24 09:26
Чоп-Пас. 09:46 11:35
Чиєрна Над Тисою 11:39 12:05
Бієл 12:08 12:09
Добра 12:11 12:12
Прибеник 12:15 12:16
Велки Хорес 12:21 12:22
Сомотор 12:28 12:29
Стреда Над Бодрогом 12:33 12:34
Борща 12:37 12:38
Словенске Нове Мєсто 12:42 12:43
Черхов 12:47 12:48
Міхалани 12:53 12:55
Кузміче 13:03 13:05
Кальша 13:11 13:12
Сланець 13:17 13:18
Русков 13:25 13:26
Бохдановице 13:29 13:30
Висна Мюсла 13:32 13:33
Нижня Мюсла 13:36 13:37
Красна Над Хорнадом 13:44 13:45
Кошице Предместя 13:49 13:51
Кошице 13:54

Розклад у зворотньому напрямку