Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 100

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Мінськ 100 1/04-1/06/2019 та з 24/09-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 22:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 01:08
Синельникове-1 02:08 02:10
Павлоград-1 02:41 02:43
Лозова-Пас. 03:46 03:48
Харків-Пас. 05:50 06:17
Люботин 06:56 06:58
Богодухів 07:43 07:45
Тростянець-Смородине 08:42 08:45
Суми 09:41 10:01
Ворожба 10:52 11:12
Путивль 11:43 11:45
Конотоп-Пас. 12:28 12:48
Бахмач-Пас. 13:12 13:14
Мена 14:22 14:24
Сновськ 15:05 15:20
Городня 15:54 15:56
Хоробичі 16:21 16:56
Терехівка 17:25 17:55
Гомель-Пас. 18:32 19:15
Буда-Кошелівська 19:57 19:59
Жлобин-Пас. 20:29 21:10
Бобруйськ 21:59 22:02
Осиповичі 1 22:33 22:36
Пуховичі 23:04 23:06
Мінськ-Пас. 23:50

Розклад у зворотньому напрямку