Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 76

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кривий Ріг 76 ("КРИВОРІЖЖЯ") з 31/03/2019 щоденно, крім 11,12,13,16-20,24-29/07, 1,2,4,5,8,9,10,12,13,17,18,20,21,25,26,28,29/08/2019 8:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:28
Трипілля-Дніпр. 22:10 22:41
Миронівка 23:27 23:29
Городище 00:16 00:18
Ім.тараса Шевченка 00:58 01:03
Знам'янка-Пас. 02:16 02:24
Користівка 02:53 02:55
Олександрія 03:04 03:06
Рокувата 05:26 05:31
Кривий Ріг-Головний 06:10

Розклад у зворотньому напрямку