Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 957

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Москва 957 безпересадковий вагон з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 25:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 09:15
Миколаїв Пас. 10:13 11:10
Новий Буг 12:40 12:42
Казанка 13:11 13:13
Долинська 13:44 14:04
Знам'янка-Пас. 15:21 15:51
Фундукліївка 16:35 16:37
Кам'янка 16:51 16:53
Ім.тараса Шевченка 17:15 17:45
Черкаси 18:30 18:37
Золотоноша-1 19:11 19:13
Драбове-Барятинське 19:50 19:52
Гребінка 20:17 20:40
Пирятин 20:58 21:01
Прилуки 21:46 21:48
Ічня 22:31 22:33
Бахмач-Пас. 23:33 23:53
Конотоп-Пас. 00:16 00:26
Терещенська 01:24 01:26
Хутір-Михайлівський 02:06 02:13
Зернове 02:31 03:21
Брянськ-Орловськ 04:51 05:41
Москва-Київська 11:12