Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 106

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Москва Кур. 106 безпересадковий вагон з 31/03/2019 щоденно 18:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 17:00
Синельникове-2 17:47 17:49
Павлоград-1 19:21 19:26
Лозова-Пас. 20:34 20:38
Харків-Пас. 22:45 23:44
Бєлгород 01:04 02:04
Курськ 04:00 04:16
Орел 06:01 06:16
Тула 1 Курская 08:26 08:36
Москва-Курська 11:25

Розклад у зворотньому напрямку