Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 73

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Курская Кривий Ріг 73 з 20/04/2019 щоденно 23:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Курська 15:00
Тула 1 Курская 18:14 18:40
Орел 20:50 21:20
Курськ 23:13 23:43
Бєлгород 02:03 03:05
Харків-Пас. 04:23 05:13
Лозова-Пас. 07:08 07:14
Павлоград-1 08:11 08:13
Синельникове-1 08:42 09:02
Запоріжжя-1 09:55 10:25
Дніпробуд-2 10:59 11:01
Марганець 11:47 11:49
Нікополь 12:15 12:30
Чортомлик 13:00 13:02
Апостолове 13:55 13:58
Кривий Ріг-Головний 14:35

Розклад у зворотньому напрямку