Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 19

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Полтава 19 безпересадковий вагон з 2/04/2019 по парних (крім 6,10,12,14,16,20/05, 10/06/2019), при двох непарних 30,2,4 14:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Курська 21:44
Тула 1 Курская 00:10 00:14
Орел 02:22 02:37
Курськ 04:21 04:26
Бєлгород 06:30 07:30
Харків-Пас. 08:51 10:17
Люботин 10:56 10:58
Скороходове 11:53 11:55
Полтава-Півд. 12:35

Розклад у зворотньому напрямку