Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 82

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Полтава 82 безпересадковий вагон 16/09-16/10/2019 по парних (крім 14/10/2019), при двох непарних 30,2,4 14:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 22:08
Якимівка 23:07 23:09
Мелітополь-Пас. 23:30 23:50
Запоріжжя-1 01:20 01:25
Павлоград-1 02:52 02:54
Лозова-Пас. 03:56 03:58
Лихачове 04:39 04:41
Харків-Пас. 05:59 10:17
Люботин 10:56 10:58
Скороходове 11:53 11:55
Полтава-Півд. 12:35

Розклад у зворотньому напрямку