Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 26

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Львів 26 з 22/04/2019 по парних, при двох непарних 29,31,1; додатково 19/06/2019 12:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:25
Роздільна-1 19:26 19:28
Подільськ 20:58 21:13
Кодима 22:04 22:06
Рудниця 22:28 22:30
Вапнярка 23:11 23:13
Рахни 23:46 23:48
Жмеринка-Пас. 00:27 00:53
Хмельницький 02:21 02:26
Волочиськ 03:20 03:22
Підволочиськ 03:30 03:32
Тернопіль-Пас. 04:18 04:23
Злочів 05:19 05:21
Красне 05:46 05:49
Львів 06:35

Розклад у зворотньому напрямку